REKLAAM

KES ME OLEME

MAMS OÜ ON ETTEVÕTE, MILLE EESMÄRGIKS ON ARENDAVA JA LOOMINGULISE VABAAJA TEGEVUSE PAKKUMINE KOGU PERELE. MEIE VEEBIPÕHISES RETSEPTIRAAMATUS WWW.RETSEPTIDLASTELE.EU LEIDUB PALJU ERINEVAID LIHTSAID NING ISUÄRATAVID RETSEPTE LASTELE NII ARGI- KUI PIDUPÄEVAKS.

KODULEHELE ON OODATUD NII SUURED KUI KA VÄIKSED KOKAD, EMAD JA ISAD NING KÕIK, KES OTSIVAD PÕNEVAT, POSITIIVSET NING ÕPETLIKKU KOOSTEGEMIST. 

KINDLASTI OLED KOGENUD HETKE, KUI SU PEA ON IDEEDEST TÜHI JA PUUDUB OSKUS LEIDA MÕND VAHVAT TEGEVUST, MIDA OMA LASTEGA KOOS ETTE VÕTTA. VÕI OLED SA EHK OLNUD HÄDAS LAPSE SÜNNIPÄEVA PLANEERIMISE NING SISUSTAMISEGA? KUI JAH, SIIS OLGU MEIE VEEBILEHT ABIMEHEKS SULLE, KUST VASTUSEID JA MÕTTEID LEIDA. 

IMG 3986  koopia

MEESKOND

OLEME KAKS LÕBUSAT KESK-EESTIST PÄRIT NOORT EMA, KELLELE MEELDIB OMA LASTEGA ALATI MIDAGI UUT JA HUVITAVAT ETTE VÕTTA. HETKEL OLEME MÕLEMAD KODUSED NING TUNNEME RÕÕMU VÄIKESTE PÕNNIDE KASVATAMISEST.

KUNA ARMASTAME ISE KOKKAMIST NING OLEME SELLE PISIKUGA KA OMA LAPSI NAKATANUD, TULIGI MÕTE LUUA ÜKS VEEBILEHT, MIS KOONDAKS ENDAS VAHVAID JA LIHTSAID RETSEPTE, MILLE JÄRGI SAAKSID LAPSED SÖÖGI TEGEMISEGA ISE HAKKAMA NING VALMIKSID TOIDUD, MIS NEILE TÕELISELT MAITSEVAD.

ME EI OLE KOKAD EGA TOIDUTEADLASED, VAID MEILE MEELDIB KOOS OMA LASTEGA KÖÖGIS AEGA VEETA NING NEILE VAHVAID JA ELUKS VAJALIKKE OSKUSI ÕPETADA. 

HETKEL ON KÕIK MEIE PILDID JA VIDEOD TEHTUD KÄEPÄRASTE JA KODUSTE VAHENDITEGA NING ÜLES VÕETUD KODUSE SÖÖGITEGEMISE KÄIGUS. ME NAUDIME, MIDA TEEME JA TEEME SEDA, MIDA NAUDIME!

IMG 3879  koopia

  

SIIN ON MEIE KAKS KÕIGE SUUREMAT FÄNNI  JA LÕBUSAT ABILIST, MARIEL JA ELIISE.
JUST NEILE MÕELDES SAIGI MEIE ETTEVÕTMINE TEOKS.

 

 

 

 

 

 

 
SELLINE NÄEBKI SIIS VÄLJA MEIE TÖÖKAS JA LÕBUS MEESKOND!
MAIMU, MARIEL, ELIISE JA MAI.
IMG 3684  koopia